Březen v ZŠS I.

Počasí v první půlce března přálo vycházkám a pobytu v přírodě. Poznávali jsme první jarní kytičky. Péči jsme věnovali i květinám ve škole. Zásady zdravého stravování jsme si připomněli v preventivním programu výchovy ke zdraví. Také jsme se učili rozeznávat jednotlivé druhy oblečení a správně se strojit. Vyrobili jsme trička z papíru. Pokračujeme v pravidelných návštěvách snoezelenu, kde se seznamujeme nejen s pomůckami na tříbení našich smyslů, ale kde se nám daří i krásně relaxovat a uvolnit se.

Mgr. Pavla Bišková